HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Kako pravilno banovati citer !

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
OgY

PostSubject: Kako pravilno banovati citer !   Sun Apr 11, 2010 9:18 am

E ovako sad cu vam objasniti kako uhvatiti citera,pazljivo me slusaj te...

Kako uhvatiti WH 99% provjereno:

E ovako kad dodjete na server i bude vam jako sumnjiv lik,ili znate da ima WH ali ga dobro prikriva,jednostavno uradite ovo amx_exec "nick" screenshoti kad mu to uradite,kazite mu da mi svoj msn,uzmete njegov msn i objasnite mu gdje se nalazi,a to se nalazi u Valve - "cstrike" folder (ps nikad nemoj te mu na msn reci de mi posalji ss ili tako nesto,kaze temu de mi nesto send konkurisem te za admina bla bla tako nesto recite,jer bice slucajeva da nece poslati ss),taj file se nalazi u cstrike pod imenom HalfLife00...A taj file se nalazi u tga formatu i kako ga otvoriti?Otvorite ce ga tako ako imate program "QuickTime Player" ili PhotoShop..

evo npr: http://img109.imageshack.us/i/74309965.png/

Kako provjerite AIM,speed i ostala sranja!

Za razliku od WH,aim i speed morate snimati preko console,nadam se da svi admini to znaju raditi record nicki kad zavrsite lijepo dodjete i stisnte "stop"

eto to je to,ako ima sta kome nejasno neka se obrati meni licno na msn...

E sad ono najvaznije,sigurno ce te se zapitati zasto sve ovo..E ovako kad god vidite citera na serveru prije toga ce te izvrsiti nesto od ove dvije komande pa onda banati!da se razumjemo i to nikad nemoj te banati sa opcijemo amx_banshot "nick" "vrijeme"znaci ne perment nikad...Jos nesto ovo radite zbog dokaza,znaci kad vam se lik dodje zaliti na forum ili bilo sta,a vi ima te dokaze...

KO SE NEBUDE PRIDRZAO OVOGA MOZEMU BITI SKINUTA BAN OPCIJA NA NEKO VRIJEME!!!FALA CAO

Ovako ako zrtva nema msn u kojem slucaju !! evo jedna stranica na koju ce zrtva da uploada taj fajl !!! http://www.multiupload.com/ znaci ovako ce te joj reci postupak :
Ajde na tu stranicu...klikni dugme browers i nadji taj fajl iz cstrike foldera u ovom slucaju HalfLife000 i klikni open ! nakon toga klikni dugme upload i onda pusti nek se uploada na sajt kad process dodje do 100 posto javi mi.....

Nakon toga admin koji preuzima ss mora sacuvati link posto se fajl nemoze odma upload poslije processa vrsi se pending na neku stranicu i admin mora sacuvati fajl u notepad ili slicno i kasnije ako nezna da downloada fajl dadne firmasu ili radioactivu i oni to skinu i provere !! (da bi otvorio ss morate imati program quick time picture browers ili slicno )

pst nije c/p :$
Back to top Go down
View user profile

Kako pravilno banovati citer !
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» TOwowCN - Suppot forum 3.3.5